Co zrobić, aby język obcy stał się Twoim drugim, trzecim językiem ? Aby swobodnie porozumiewać się z innymi - w szkole, na uczelni, w pracy ?
Uczyć się - najlepiej w czasie wakacji czy urlopu, w oderwaniu od codziennych obowiązków - poza granicami kraju, uczyć się języka w jego naturalnym środowisku.

LOGOS Travel ® od 1990 r. organizuje dla uczniów, studentów i osób dorosłych bardzo atrakcyjne kursy językowe zagranicą. Nauka angielskiego w Anglii,
Stanach Zjednoczonych, Australii, czy na Malcie francuskiego we Francji, niemieckiego w Niemczech odbywająca się pod okiem doświadczonych nauczycieli, tzw. native speaker'ów, w naturalnym środowisku jest sprawdzoną i najdoskonalszą formą poznania i poszerzenia znajomości języka obcego. Podczas pobytu słuchacz jest niemalże "zanurzony" w języku, którym posługuje się w kontaktach z gospodarzami miejsca swego zakwaterowania, nauczycielami i co najważniejsze - z rówieśnikami z innych krajów.

Oferujemy także atrakcyjne kursy językowe: angielskiego i niemieckiego w Polsce w atrakcyjnych nadmorskich (Jastrzębia Góra, Dźwirzyno  i górskich (Zakopane) miejscowościach. Młodzież przebywa na koloniach, a nieco starsi ich koledzy i koleżanki na koloniach. Wszyscy pod opieką kadry pedagogów I nauczycieli. Pobyt wiąże praktyczna naukę języka obcego z bogata propozycją sportową, rekreacyjna, wycieczkową.

Partnerami LOGOS Travel ® są renomowane angielskie, francuskie i niemieckie szkoły - wszystkie rekomendowane przez narodowe instytucje językowe: odpowiednio British Council, Institut Français i Goethe Institute. Dobra reputacja szkół oparta jest na utrzymaniu wysokiego poziomu kształcenia, na odpowiednich warunkach zakwaterowania i na urozmaiconym programie czasu wolnego.